Değişim sizi korkutmasın!

Dosyalarınızın daha önce kaydettiğiniz versiyonlarına dönmek artık çok kolay!
Office 365 ile dokümanlarınızda yaptığınız veya yapılan her değişikliği depolayabileceğinizi, izleyebileceğinizi ya da geri yükleyebileceğinizi biliyor muydunuz?

Dosyalarınız üzerinde yapılan her değişikliği ve bu değişikliği kimin yaptığını izleyebilir, değerli verilerinizi en doğru şekilde depolayabilirsiniz.

Nasıl ?
  • Dosyalarınızda yaptığınız her değişiklik sonrası kaydet butonuna bastığınız anda dosyanın yeni bir versiyonu kaydedilir.
  • Dosyanın değişiklik öncesi versiyonlarına dönmek istediğiniz an, ilgili alanda dosyanın sürüm geçmişini kontrol etmeniz yeterli olur.
Sharepoint sayfalarınızda ya da Onedrive for business alanınızda bulunan dosyalarınızın sürüm geçmişi ayrıntılarını kolaylıkla görüntüleyebilirsiniz.Geri yükleme yapmak istediğiniz sürümü seçerek dosyanızın değişiklik öncesine ait dilediğiniz versiyonuna kolayca erişebilirsiniz.

Ayrıca sürüm geçmişi alanından dosya üzerinde değişikliği yapan kişileri de görüntüleyebilir, hangi sürüme ya da hangi değişiklik öncesine dönmek istediğinizi bu şekilde kolaylıkla seçebilir ve böylelikle sahip olduğunuz tüm verileri hem ilk hem de son halleriyle koruyabilirsiniz.

Değişim sizi korkutmasın!