Hakkımızda
 

Logosoft, 1992 yılından bu yana bilgi teknolojileri ürünleri dağıtımı yapan, köklü ve güvenilir bir şirkettir. Distribütörü olduğumuz ve alt dağıtımını yaptığımız Yazılım ve Donanım ürünleriyle Türkiye'nin dört bir yanındaki 8000 bini aşakın bilgisayar firmasına hizmet vermektedir.

Logosoft, Microsoft, Panda, Symantec, Acronis gibi dünyanın önde gelen Yazılım ürünlerinin Türkiye distribütörüdür. Ayrıca, Adobe, Macromedia, Autodesk, Corel, Quark ve Abbyy yazılım ürünlerinin de dağıtımını yürütmektedir. Logosoft, işletim sisteminden masaüstü uygulamalarına, middleware'den güvenlik çözümlerine kadar her türlü yazılım ürünü için akla gelen ilk dağıtıcı firma olmayı başarmıştır.

Logosoft, Aralık 2004 tarihinden itibaren ürün portföyüne donanım ürünlerini de eklemiştir. Western Digital Hard Disk, Logitech klavye, mouse, webcam, ses sistemleri ve joystick, Microsoft mouse, klavye ve webcam, AOC LCD monitörlerinin, Tally yazıcı ve kartuş, Belkin ürünlerinin Türkiye distribütörüdür.

Bünyesine kattığı Lenovo Server, Work Station, WS Notebook ürünlerinin Türkiye tek yetkili distribütörüdür

Logosoft, gerek yeni başladığı ama hızla ilerlediği donanım ürünleri dağıtımı, gerekse yıllardır uzmanlaştığı yazılım ürünleri dağıtımı konusunda BT sektörünün önde gelen oyuncusu olmayı hedeflemektedir. Bu doğrultuda, insan kaynaklarından teknolojik altyapıya kadar günümüz rekabet koşullarına uygun yatırımlar yaparken; dinamik, esnek ve çözüm üreten yapısını da devam ettirmektedir.