Bulut Çözümleri

  

Microsoft Office 365 şirketinizin ihtiyaç duyacağı teknolojileri daha güçlü bir güvenlik, erişilebilirlik ve verimli bulut hizmetleri olarak sunar.

Microsoft Office 365 tüm boyutlardaki şirketlere bulut ile üretkenliği arttıran çözümler sunarak maliyet ve zamandan tasarruf edilmesini ve değerli kaynakların şirketin asıl işini büyütme yönünde kullanılmasını sağlar. Microsoft’un en yeni iletişim ve işbirliği çözümleri, Microsoft Exchange Online, Microsoft Sharepoint Online, Office Online ve Sykpe for Business Online’ı barındırır. Bu çözümler ile kullanıcılar her an her yerden verilerine internet üzerinden ulaşabilir ve mobil bir şekilde verimli çalışma ortamları yaratabilirler.

Microsoft Office 365 çözümleri artık Logosoft üzerinden aylık olarak kiralayabilirsiniz. Logosoft tüm iş ortaklarına aylık faturalama ve lisans yönetimi konusunda uzman kadrosu ile destek vermektedir. Ayrıca lisanslar aylık olarak esnek bir şekilde yönetilebilir.

Neden Office 365?

 • Office 365 ile her zaman güncel sürümü kullanın.
 • Tek lisans ile tüm cihazlarınızda Office kullanın.
 • Altyapı maliyeti olmadan kurumsal e-posta, kurumsal anlık mesajlaşma, dosya sunucu ve depolama alanı sahibi olun.
 • Ekip arkadaşlarınızla birlikte çalışmanın zorluklarından kurtulun.
 • Toplantı maliyetlerinden kurtulun.
 • Firmanızın bilgileri yalnızca firmanıza ait olsun.
 • %99.9 Hizmet sürekliliği garantisi ile kesintisiz çalışın.
cloud icon

Masaüstü Office Uygulamaları

Kullanıcı başına 5 adede kadar PC, Mac, iOS, Android cihazlarınızda Word, Excel, Powerpoint, Onenote, Outlook, Publisher

cloud icon

Exchange Online

Kullanıcı başına 50 Gb posta kutusu, sınırsız arşivleme, paylaşılan takvim, silinen maillerin kurtarılması ve güçlü e-posta koruması.

cloud icon

Sharepoint Online

Gelişmiş dosya sunucu, intranet web sitesi, anketler, formlar, iş akışları, gelişmiş dosya güvenliği ve daha fazlası

cloud icon

Skype Kurumsal

Çevrimiçi toplantı, anlık ileti, HD görüntülü konferans, sunum paylaşımı, uzak masaüstü erişimi ve daha fazlası

cloud icon

Onedrive İş

Kullanıcı başına 1 TB depolama alanı ile dosya depolaması, paylaşımı ve yedekleme özellikleri

cloud icon

ve Daha fazlası...

Yammer ile şirket sosyal ağı, Delve ile e-bulma ve gelişmiş dosya arama, PowerBI ile verilerinizi görselleştirin, Sway, Project Online, Visio Online, Crm Online...


Microsoft Azure her gün daha da büyüyen bilgi işlem analitikleri, veritabanı, mobil ve network servisleri, saklama alanı ve web ortamı sağlayan entegre bulut çözümleri sunar.

Neden Azure?

 • Mevcut BT' nizi genişletin
 • İhtiyacınıza göre ölçeklendirin, kullandıkça ödeyin
 • Verilerinizi koruyun
 • Uygulamalarınızı heryerde çalıştırın
 • Daha güvenli bir bulut sağlayıcısına geçin
 • 60'ın üzerinde hizmet türü
cloud icon

Sanal Sunucular

Azure ile kolay ölçeklenebilir sanal sunucular oluşturup kolayca yönetin.

cloud icon

Azure Yedekleme ve Depolama

Bulutla uyumlu basit, güvenilir yedekleme çözümleriyle verilerinizi güvende tutun.

cloud icon

Azure Uzak Masaüstü Uygulamaları

Windows istemci uygulamalarını bulutta dağıtın ve istediğiniz cihazda çalıştırın.

cloud icon

Felaket Kurtarma Merkezi

Sanal ve fiziksel sunucularınızı otomatik olarak koruyun ve olağan üstü durumlardan kurtarın.

cloud icon

Sanal Sunucular

Azure ile kolay ölçeklenebilir sanal sunucular oluşturup kolayca yönetin.

cloud icon

İnternet Siteleri Yayınlama

Hazır şablonlar sayesinde Joomla, Wordpress, Webmatrix, .Net, Java, Python, Node.js destekleyen sistemler ile kolayca oluşturun ve yayınlayın.


Kullandığınız Kadar Ödeyin!

Azure üzerinde çalıştırdığınız sanal sunucular ve hizmetler yalnızca çalışırken kredinizden harcar.
Kullanmadığınız zamanın parasını ödemek zorunda kalmazsınız.SPLA Nedir?

SPLA, Service Provider License Agreement, yeni ismi ile CSR, Bulut Çözüm Satıcısı; servis sağlayıcı iş ortaklarının Microsoft teknolojilerini kullanarak kendi çözüm ve servislerini geliştirerek son kullanıcılara ulaştırmalarını sağlayan lisanslama programıdır.

SPLA ön ödemesizdir, maliyet riskini azaltır. Aylık olarak önce kullan sonra öde modeli ile çalışır. Her zaman bir önceki ayın kullanımının ödemesi yapılır. SPLA lisanslama programı ile firmalar aylık olarak iş hacmine göre kullanım yapabilir ve aylık kullanımlar değişiklik gösterebilir.

SPLA Avantajları

 • Mevcut lisanslama modellerine alternatif olarak pazara sunulabilir.
 • Aylık kiralama yöntemi, müşteri ile uzun süreli ilişki imkânı sağlar.
 • Yatırım maliyeti yoktur.
 • Microsoft ürünlerinin her zaman en güncel versiyonlarına erişim imkânı sağlar.
 • Fiyatlar yılda bir kez Ocak ayında güncellenir.
 • İş ortağı aylık sipariş tutarının %50’sini aşmayacak şekilde internal kullanım için kiralama yapabilir.
 • Bağlı kuruluşları tek bir anlaşma altında toplama imkânı sağlar.
 • Lisans fatura tutarı gider olarak gösterilebilir.
 • SPLA ile yurtdışındaki müşteriler de lisanslanabilir.

SPLA Kimler İçin Uygundur?

 • Tel-Co Şirketleri
 • Altyapı ve Platform Servis Sağlayıcıları
 • Hosting Servis Sağlayıcılar
 • Felaket Kurtarma
 • ISV (Yazılım Geliştiriciler)
 • Data Barındırma
 • Outsource Hizmet Sağlayıcılar
 • e-Ticaret Siteleri
 • App Servis Sağlayıcılar
 • Mesajlaşma Servis Sağlayıcılar
 • CRM Çözümleri
 • Donanım Kiralama Servisleri
 • Teknik Destek ve Danışmanlık Hizmeti Sağlayıcıları
 • Web Hosting Sağlayıcıları
 • Online Oyun ve Eğlence Servis Sağlayıcıları
 • Cloud Çözüm Sağlayıcıları

Sürekli gelir, cazip kâr marjı, müşteriyi elde tutma ve yeni iş fırsatları, dosya ve imajlara yönelik anahtar teslim yönetilen Backup Cloud çözümünü hizmet portföyünüzde yüksek kazanç sağlayan bir katkı haline getirir.
Acronis Backup Cloud, Acronis anahtar teslim bulut teknolojisini, depolama ve diğer hizmetleri kullanarak doğrudan ve/veya bayiler aracılığıyla son müşterilere yedekleme ve felaket kurtarma çözümleri sunmak üzere en son Acronis yazılımlarından yararlanmak isteyen Katma Değerli Satıcıları, Barındırma Şirketlerini ve Bulut Hizmeti Sağlayıcılarını hedefler.

Kâr odaklı, kullanım başına öde modeli

Hizmetiniz için güçlü ve anlaşılır bir iş örneği oluşturmak amacıyla sıfır giriş maliyetine ve kullanım başına öde şeklinde ölçeklendirme özelliğine sahip bir çözüm gerekir, böylece tamamen kâr marjına odaklanabilirsiniz. Acronis, Backup Cloud ile, iş ortakları ve/veya son kullanıcılar için yedekleme, dağıtım ve felaket kurtarma çözüm hizmetlerini sağlamak üzere var olan müşterilerden ve hizmet sağlayıcısının varlıklarından yararlanan ve tümleştirilmiş bir anahtar teslim çözüm olan Acronis AnyData teknolojisi tarafından desteklenen bu iş modelini sağlar. Acronis Backup Cloud yüksek düzeyde özelleştirilmiş, tam ve güvenilir bir çözüm sağlamanıza yardımcı olur.

AnyData Teknolojisi

Acronis Backup Cloud, herhangi bir kaynaktan yerel veya bulut hedefine yedeklemeyi ve herhangi bir hedefte veya sistemde kurtarmayı destekler. Mevcut bulut yedekleme hizmeti satıcılarının büyük bir bölümü yalnızca genel bulut ortamından kurtarma veya yalnızca sanal veya fiziksel makineler için yedekleme sunar. Acronis Backup Cloud, fiziksel ve sanal ortamlardaki tüm dosya ve imaj yedeklerini kapsar. Yerel yedekler genellikle bazı dosyaları hızlı bir şekilde geri yüklemede kullanılır; olağanüstü bir durumda, müşterilerinizin altyapısını tam olarak kurtarmak için bu verilerin ve sistem imajının tesis dışındaki kopyası gerekir. Acronis AnyData Technology ve Universal Restore yalnızca dosyaları, uygulamaları ve sistem imajlarını tek tek kurtarmakla kalmaz aynı zamanda 'fizikselden sanala', 'sanaldan fiziksele' ve 'sanaldan sanala' evrensel ve platformlar arası sıfırdan kurtarma da sağlar.

Çok Katmanlı ve Çok Kiracılı, tüm kanalı yalnızca birkaç tıklamayla yönetin

Acronis Backup Cloud, her düzeyde sınırsız sayıda kiracıya sahip 3 farklı yeniden markalandırılabilir kanal düzeyini destekler ve kullanılabilir tüm Acronis Backup Advanced teknolojilerini sağlar. Uzmanlarınızın ve kanal ortaklarınızın verimliliği artar.

Gelişmiş teknolojiye sahip yeni nesil Bulut

Kanala yönelik gerçek bir Bulut çözümü üç özellik sunar:
1- İş Ortaklarının ve Müşterilerin kayıt işlemlerini kolaylaştırma.
2. Yazılım işlevlerinin dağıtımını ve yönetimini tam olarak otomatikleştirme.
3. Tüm kanal düzeylerinde kullanım izleme ve raporlama yönetimi. Tüm bunların ötesinde her şey Acronis'in yedekleme deneyimine ve uzmanlığına dayanır. Kanıtlanmış teknolojimizden artık Bulut ortamında da yararlanabilirsiniz.

Tek bir çözümde bulut ve yerel yedekleme

Seçim yapmanıza gerek yok. Acronis Backup Cloud, dağıtım zincirinizin farklı katmanlarında denetlenebilen ve tümleştirilmiş tek bir çözümde hem bulut hem de yerel yedekleme sağlar. Giriş engeli olmayan bu anahtar teslim çözüm sayesinde var olan müşterilerinizi kolay bir şekilde taşıyabilirsiniz. Kullanım kolaylığı ve self servis işlevleri kuruluşunuzun çalışmalarını %80 oranında veya daha fazla azaltır böylece var olan ekibinizin yönetebileceği müşteri sayısı 5 kat artar. Müşterilere ödedikleri paranın karşılığında daha fazla değer sunarken daha fazla kâr elde edebilir ve iş hacminizi artırabilirsiniz.

Esnek, yerelleştirilmiş Bulut hizmetleri

Bulut Teknolojisi hem IT sektörü hem de BT kullanıcıları için birçok ekonomik avantaj sağlar. Bulut ile dünyanın dört bir yanındaki rakiplerinizle yarışabilirsiniz. Sağlayıcıların, müşterilerinin yerel ihtiyaçlarını belirleyerek bu duruma yanıt vermesi gerekir. Acronis, bu nedenle Backup Cloud çözümüne yönelik üç ‘yapılandırma’ tasarlamıştır:

Acronis Barındırılan Backup Cloud, ABD, Avrupa ve Asya'da bulunan güvenli veri merkezlerinde barındırılır.
Acronis Karma Backup Cloud, sağlayıcıların, Acronis’in yedekleme yönetim hizmetini kullanarak yerel depolama alanına dağıtmalarını sağlar.
Acronis Yerinde Backup Cloud, en büyük Sağlayıcıların Acronis Cloud teknolojisinin tamamını kendilerine dağıtmalarını sağlar.2016 All rezerved Logosoft Bilgi Teknolojileri A.Ş.